Архів категорії: Uncategorized

Вступ до магістратури

Автор | 2 Червня, 2022

Шановні наші майбутні магістри! Для того, що Ви не пропустили найважливіші дати Вступної кампанії-2022, ми розробили для Вас маршрутну карту. Нагадуємо також, що Зустріч щодо вступу до магістратури відбудеться 16 червня о 15:00 за допомогою технологій ZOOM Ідентифікатор конференції: 430 408 4216 Код доступу: 1111 Якщо ВИ не матимете змоги підключитися у вказаний час, не… Читати далі »

Захист кваліфікаційних робіт магістрів

Автор | 26 Травня, 2022

25-26 травня на кафедрі відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо-науковою програмою «Будівництво та цивільна інженерія» та 131 «Прикладна механіка» за освітньо-науковою програмою «Технології та устаткування зварювання». Незважаючі на надскладні цьогорічні умови підготовки кваліфікаційних робіт, наші здобувачі справилися та продемонстрували цікаві інженерні рішення в галузях будівнитва та машинобудування.… Читати далі »

Науковий семінар на тему: «Відродження»

Автор | 22 Травня, 2022

Шановні друзі! Щороку в стінах університету восени та на весні ми проводили наукові заходи, присвячені актуальним питанням збереження нашої спадщини. Викладачі, студенти, науковці, працівники державних та приватних організацій, активісти збиралися в стінах НУ «Чернігівська політехніка» для обміну досвідом, розгляду питань пов’язаних з дослідження будівельних об’єктів та розробки заходів з порятунку занедбаних садиб, будівель та споруд.… Читати далі »

Круглий стіл: «Проблеми відновлення містобудівної структури та відродження пам’яток історико-архітектурної спадщини Чернігівського регіону»

Автор | 20 Травня, 2022

19 травня 2022 року в рамках Тижня науки у Національному університеті “Чернігівська політехніка” в режимі онлайн було проведено круглий стіл на тему: «Проблеми відновлення містобудівної структури та відродження пам’яток історико-архітектурної спадщини Чернігівського регіону». В роботі круглого столу взяли участь представники державної влади, провідні фахівці та відомі українські архітектори, зокрема: Артем Глущенко – начальник управління містобудування… Читати далі »

Початок навчального процесу 01.04.2022

Автор | 30 Березня, 2022

Шановні здобувачі вищої освіти та співробітники❗️ Інформуємо вас, що з 01.04.2022 НУ «Чернігівська політехніка» розпочне навчальний процес у ДИСТАНЦІЙНІЙ формі. Основні організаційні питання, що потрібно закрити до початку навчання: здобувачі вищої освіти, які під ’єднались до курсів, що проводять ІНШІ заклади вищої освіти (курси для студентів закладів вищої освіти, які тимчасово призупинили свою діяльність у… Читати далі »

Інформація щодо оплати за навчання

Автор | 30 Березня, 2022

Шановні студенти! Нагадуємо вам, що відповідно до наказу ректора від 24.02.2022 № 01/вс «Про організацію роботи університету з 24.02.2022 в умовах воєнного стану», а саме п. 2 – оплату за навчання здобувачів вищої освіти та оплату за проживання у гуртожитках на час воєнного стану – ВІДТЕРМІНОВАНО! Враховуючи нестабільну ситуацію під час бойових дій, перебої із… Читати далі »

Відбудуємо Україну разом

Автор | 30 Березня, 2022

Відбудуємо Україну разом Ініціатива Re:Create запрошує архітекторів та дизайнерів з усього світу до відбудови України. З 24 лютого росія обстрілює ракетами та літаками мирні українські міста. Рашисти бомблять школи та лікарні, житлові квартали, храми та театри. За приблизними підрахунками ДСНС України, повністю зруйновано 651 будинок, пошкоджено – понад 4000 будівель. І це не враховуючи окупованих… Читати далі »

Різдвяний майстер-клас з основ 3d друку

Автор | 23 Грудня, 2021

Різдвяний майстер-клас з основ 3d друку для молоді міста на кафедрі технологій зварювання та будівництва НУ “Чернігівська політехніка”!!! Результати перевершили всі наші очікування. Дякуємо всім учасникам за активність та приємні емоції. Окрема подяка батькам, що знайшли час, та Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради за інформаційну та організаційну підтримку.

Захист магістрів – будівельників

Автор | 22 Грудня, 2021

21.12.2021 відбувся захист магістрів за напрямком 192 Будівництво та цивільна інженерія. Були представлені досить цікаві та корисні роботи, які вже впроваджені у життя. Вітаємо новонароджених інженерів-будівельників з успішними захистами кваліфікаційних робіт та бажаємо не втрачати життєвої енергії і сміливо йти вперед до нових звершень!

Ярмарок вибіркових дисциплін

Автор | 21 Грудня, 2021

14-20 грудня в НУ «Чернігівська політехніка» вперше пройшов Ярмарок вибіркових дисциплін. Здобувачі вищої освіти 1-3 курсів змогли ознайомитися з дисциплінами блоків «Soft Skills» (10 дисциплін) та «Підприємницькі навички» (7 дисциплін), які будуть викладатися у 2022/23 навч. рр. Під час онлайн-презентацій курсів студенти отримали повну інформацію щодо мети та наповнення курсів, компетентностей, які вони отримають, та… Читати далі »