Завершився червень і завершилися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів здобувачів груп БА-201, ПЦ-201, ЗБА-191 та ЗБАт-211. Цьогоріч здобувачі на захисті демонстрували зразки сучасних матеріалів, макети та навіть доповнену реальність. Було досить цікаво видертися на дах майбутьного житлового будинку, завітати на кухню чи зайти в майбутню вітальню пройшовши крізь стіни)). Дякуємо здобувачам за цікаві роботи та бажаємо не зупинятися на досягнутих здобутках, а продовжувати вивчати наукові шляхи.
25.06 відбувся захист комплексної міждисциплінарної кваліфікаційної роботи бакалаврів за темою «Розроблення екотехнології і обладнання для утилізації паперового і пластикового посуду».
Тематика є безперечно актуальною та важливою. Але найбільш важливим є той факт, що дана робота обʼєднала здобувачів чотирьох освітніх програм університету: 101 Екологія, 131 Прикладна механіка (Технології та устаткування зварювання), 133 Галузеве машинобудування та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
Вітаємо хлопців: Деревʼянко Микола (Е-201) Дікан Олексій (МБ-201) Руденок Ярослав (ЗВ-201) Кузьменко Іван (ЕМ-201)
та кафедри і керівників: Кафедра автомобільного транспорту та галузевого машинобудування, Кафедра електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій, Кафедра харчових технологій та екології НУ “Чернігівська політехніка” та Кафедра технологій зварювання та будівництва
і
головного керівника та ідейного ініціатора цієї роботи Сергій Цибуля із вдалим захистом!
25.06.24 відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалавра здобувачів групи ЗВ-201 спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології та устаткування зварювання». Дякуючи здобувачеві Кудрі Богдану вперше мали досвід захисту кваліфікаційної роботи німецькою мовою.
Голова екзаменаційної комісії, директор ТОВ «Чернігівський автозавод», Верхулевський О.І. привітав здобувачів з успішним захистом і присвоєнням кваліфікації бакалавра зі зварювання.
Знайомтесь, Роман Мороз – переможець проєкту «Кращі серед нас» за результатами I півріччя 2022 року.
Роман працює майстром аварійно-диспетчерської служби в Ріпкинській дільниці АТ «Чернігівгаз». Після закінчення Національного університету «Чернігівська Політехніка» своїм першим місцем роботи Роман обрав «Чернігівгаз». Спочатку працював майстром у службі внутрішньобудинкових систем газопостачання, а потім перейшов в аварійно-диспетчерську службу.
Деякі виклики запам’ятовуються більше, ніж інші, Роман розповідає про один з таких: «Отримали виклик на 104 про порив підземного газопроводу. Приїхали – стоїть трактор, яма вирита. Тут люди набігли подивитися, що трапилося, а труба ж шипить, бо ківш порвав газогін. Люди злякалися, як давай тікати. Окрім того, що латали дірку, ще й людей заспокоювали».
Робота майстра АДС – це відповідальність і перед людьми, і перед колегами. Щодня Роман не тільки виїздить на аварійні виклики, а й контролює роботу своїх підлеглих, веде документацію. Адже керівник має показати достойний приклад, щоб колектив хотів працювати та працював у задоволення. Різноманіття – ось за що Роман любить свою роботу. «Ти не знаєш, що на тебе чекає, завжди маєш бути напоготові. Зараз ти працюєш за комп’ютером, а через декілька хвилин мчиш з бригадою на виклик, щоб оперативно локалізувати та усунути аварійні ситуації». Неодноразово брав участь у змаганнях аварійних бригад, разом зі своїми колегами займали й призові місця.
Нагорода для чоловіка стала сюрпризом, ділиться емоціями Роман: «Колективу видніше, за що вони мене визнали кращим, дуже вдячний їм. Колектив нашої дільниці та мої хлопці під час бойових дій залишались на роботі. Довелося працювати і під дулом ворожого автомату, адже безпека людей – понад усе. Це наша країна, і наша робота – наближати перемогу разом».
За інформацією https://www.facebook.com/chernigivgaz