Архів за місяць: Травень 2022

Захист кваліфікаційних робіт магістрів

Автор | 26 Травня, 2022

25-26 травня на кафедрі відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо-науковою програмою «Будівництво та цивільна інженерія» та 131 «Прикладна механіка» за освітньо-науковою програмою «Технології та устаткування зварювання». Незважаючі на надскладні цьогорічні умови підготовки кваліфікаційних робіт, наші здобувачі справилися та продемонстрували цікаві інженерні рішення в галузях будівнитва та машинобудування.… Читати далі »

Науковий семінар на тему: «Відродження»

Автор | 22 Травня, 2022

Шановні друзі! Щороку в стінах університету восени та на весні ми проводили наукові заходи, присвячені актуальним питанням збереження нашої спадщини. Викладачі, студенти, науковці, працівники державних та приватних організацій, активісти збиралися в стінах НУ «Чернігівська політехніка» для обміну досвідом, розгляду питань пов’язаних з дослідження будівельних об’єктів та розробки заходів з порятунку занедбаних садиб, будівель та споруд.… Читати далі »

Круглий стіл: «Проблеми відновлення містобудівної структури та відродження пам’яток історико-архітектурної спадщини Чернігівського регіону»

Автор | 20 Травня, 2022

19 травня 2022 року в рамках Тижня науки у Національному університеті “Чернігівська політехніка” в режимі онлайн було проведено круглий стіл на тему: «Проблеми відновлення містобудівної структури та відродження пам’яток історико-архітектурної спадщини Чернігівського регіону». В роботі круглого столу взяли участь представники державної влади, провідні фахівці та відомі українські архітектори, зокрема: Артем Глущенко – начальник управління містобудування… Читати далі »