Форум «Навички майбутнього. Україна»

12-13 жовтня співробітники кафедри технологій зварювання та будівництва взяли участь у форумі «Навички майбутнього. Україна», який проводився на базі НУ «Запорізька політехніка».

Під час форуму були представлені такі теми:

· Майбутнє: навички та компетентності вченого;

· Цього разу буде по-іншому: Суперсила навичок для роботи в майбутньому;

· Система освіти дорослих України: сучасний стан, виклики, пов’язані з війною;

· Формування цифрової компетентності інженерів;

· Що потрібно вміти, щоб бути ефективним у «зеленій» економіці майбутнього?

· Українці, які прибули до Австрії: кваліфікації, перспективи, шанси;

· Навички, кваліфікації, професійні ніші та індустрії, необхідні для модернізації України;

· Нові знання — нові технології — нові освітні програми.

Другий день форуму був присвячений темі: «Навички та компетентності майбутнього — передумови для розроблення новітніх освітніх програм». Цікавими та дискусійними виявили практичний кейс «Ринок праці України. Співпраця Державної служби зайнятості з закладами освіти під час реалізації державних програм з перепідготовки та навчання» від Дениса Олійника та міні-тренінг «Управління особистими знаннями як основа успішної кар’єри в сучасному світі» від Вікторії Олешко — фасилітаторки, експертки з управління знаннями.

Обговорені теми дали змогу глибше зрозуміти важливість розвитку навичок та компетентностей для успішного майбутнього.

Курси підвищення кваліфікації “3D моделювання та візуалізація”

На базі кафедри технологій зварювання та будівництва під керівництвом викладачів Ганєєва Т.Р. та Руденка М.М. розпочали роботу курси з підвищення кваліфікації для наших колег зі шкіл міста “3D моделювання та візуалізація”.

Стажування викладачів

Новий досвід, нові знайомства – Ірина Прибитько (Кафедра технологій зварювання та будівництва НУ “Чернігівська політехніка”) та Olena Savchenko (Кафедра архітектури та дизайну середовища НУ “Чернігівська Політехніка”) перебувають в Politechnika Poznańska на стажуванні на факультеті Архітектури. Сьогодні мали змогу ознайомитися з лабораторіями Інституту Будівництва Познанської Політехніки та поспілкуватися з директором інституту, викладачами та студентами.

«Літня школа» від Renga Software

Літо – це не тільки відпочинок, але й нові можливості для реалізації професійних інтересів наших викладачів. Renga Software, дочірня компанія АСКОН з 9 по 24 серпня проводила п’ятий сезон «Літньої школи» для архітекторів, конструкторів, інженерів по внутрішнім мережам, а також викладачів архітектурно-будівельних дисциплін по роботі в BIM-системі Renga.

Після проходження онлайн-курсу учасники мали можливість здати сертифікаційний іспит на статус викладача.


Вітаємо викладача нашої кафедри, Прибитько Ірину Олександрівну, з успішною здачею сертифікаційного іспиту!