Семінар “Безпека і надійність будівель і споруд”

27.12.2020 р. кафедра технологій зварювання та будівництва провела щорічний науковий семінар до дня Святого Миколая, який цього року був проведений під назвою: “Безпека і надійність будівель і споруд”. Було приділено увагу змінам нормативних документів, які набрали чинність в вересні 2022 р., зокрема доц. кафедри Корзаченко Микола Миколайович розповів про Зміну № 1 ДБН В.1.2-14:2018 “Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель та споруд” та загальні принципи забезпечення надійності будівель і споруд. Здобувач Андрій Кеня поділився власним практичним досвідом по застосуванню під час роботи системи якості в будівництві. Дякуємо учасникам за плідну роботу, та запрошуємо до участі в наступному семінарі, що планується навесні.

Захист кваліфікаційних робіт

20, 21 та 22 грудня у змішаному режимі на кафедрі народжувалися “інженери-будівельники” за спеціальінстю 192 “Будівництво та цивільна інженерія” та “інженери-механіки” за спеціальністю 131 “Прикладна механіка” (ОПП “Технології та устаткування зварювання”).

Вітаємо наших магістрів, які всупереч всім обставинам, успішно захистили кваліфікаційні роботи!!!

Бінарне заняття для бакалаврів будівельників

04 грудня 2022 для 4 курсу спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія з дисципліни «Залізобетонні конструкції» доцентом кафедри технологій зварювання та будівництва, к.т.н. Корзаченко М.М. та інженером проектувальником Даничем Д.І. було проведене бінарне заняття на тему: «Проектування залізобетонних конструкцій в програмному комплексі Ліра». Здобувачі мали змогу перегляну як створити розрахункову схему, задати навантаження та оптимізувати відсоток армування на основі напружено-деформованого стану конструкцій. Дякуємо Дмитру Даничу за співпрацю та сподіваємось на її плідне продовження!